مدرسه هوشمند آرمیسا

براساس برنامه چهارم توسعه، سمت سوی آموزش در مدارس به طرف آموزش پروش هوشمند می باشد. منظور از آموزش هوشمند، استفاده از خدمات فناوری اطلاعات جهت ارتقای کیفیت آموزش و نیز تسریع انتقال مطالب به دانش آموزان می باشد.

شرکت آرمان، با پی ریزی سامانه جدید تحت عنوان مدرسه هوشمند آرمیسا (Arman Intelligent School Agent) در نظر دارد تا گامهای بزرگی در راستای تحقق برنامه چهارم توسعه بردارد.

مدرسه هوشمند آرمیسا شامل امکانات زیر می باشد:

  • دفترنمره آنلاین
  • حضور و غیاب برمبنای کارتهای هوشمند
  • وبسایت مدرسه هوشمند
  • روزنامه دیواری
  • برگزاری آزمونهای آنلاین
  • برگزاری کلاس مجازی
  • برگزاری ویدئو کنفرانس

 در مدرسه هوشمند آرمیسا، هر مدرسه و یا مرکز آموزشی، دارای نام کاربری و کلمه عبور خاص خود می باشد. مدیر مدرسه می تواند اطلاعات دانش آموزی را از طریق سامانه سناد استخراج کند و اطلاعات بدست آمده را توسط فایل اکسل، وارد مدرسه هوشمند آرمیسا نماید، دبیران فعال مدرسه را تعریف کند.

در مدرسه هوشمند آرمیسا، امکان تعریف برنامه کلاسی وجود دارد. مدیر مدرسه ثبت نام در مدرسه را بصورت آنلاین با استفاده از مدرسه هوشمند آرمیسا انجام دهد و مبلغ پرداختی توسط اولیا را نیز بصورت آنلاین دریافت نماید.

در مدرسه هوشمند آرمیسا، امکان اینکه یک معلم بتواند بصورت همزمان در چندین مدرسه فعالیت کند وجود دارد.

 معلم می تواند حضور غیاب را توسط سامانه انجام دهد و همچنین امکان اینکه بتواند دفترنمره را بصورت آنلاین مدیریت کند وجود دارد.

هر معلم می تواند برای خود بانک سوال تعریف کند. بانک سوال در مدرسه هوشمند آرمیسا، می تواند بصورت تشریحی و یا چند گزینه ای تعریف شود.

سپس معلم از بانک سوال خود جهت طراحی برگه آزمون استفاده می کند. در مدرسه هوشمند آرمیسا، امکان سطح بندی سوالات و آزمونها از لحاظ سختی به چهار دسته ساده- سخت- خیلی سخت و سنگین دسته بندی می شوند تا معلم بتواند بصورت هوشمند یک آزمون بعنوان مثال ساده و یا سنگین برای کلاس برگزار کند.

در مدرسه هوشمند آرمیسا، معلم می تواند یک آزمون را با چندین برگه آزمون متنوع برگزار نماید تا از امکان تقلب دانش آموزان کاسته شود.

هر معلم می تواند در مدرسه هوشمند آرمیسا، ویدئو کنفرانس جهت برگزاری کلاس ترتیب دهد که در این صورت دانش آموزان کلاس مربوطه، پیامکی مبنی بر زمان برگزاری و موضوع کلاس دریافت خواهند کرد تا در زمان مذکور در کلاس آنلاین آرمیسا حاضر شوند.

مدرسه هوشمند ارمیسا، با دامنه اختصاصی مدرسه ایجاد می شود و سامانه ای شبیه وبسایت اختصاصی مدرسه تحویل مدیریت خواهد داد و عملا هیچ نامی از برند آرمیسا در مدرسه هوشمند به چشم نخواهد خورد. در زیر آدرس برخی مدراس طرف قرارداد آورده شده اند

مدرسه برهان

مدرسه رهنمون

صاحبان محترم مدارس و آموزشگاه ها، می توانند جهت ایجاد مدرسه هوشمند خود اینجا را کلیک نمایند و نسبت به ثبت نام و درخواست پنل مدیریت اقدام نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های شرکت در انتهای صفحه تماس حاصل فرمائید

 
تماس با ما
آدرس:
دفتر مرکزی: آذربایجان شرقی- تبریز-بلوار توانیر-بعد از پل توانیر - روبروی پارک نظامی- مرکز رشد علوم پزشکی تبریز
دفتر تهران: شهرک غرب ، نیایش ، فرحزادی شمال ، گلستان دوم پلاک 87 واحد6  طبقه 4
کد پستی: 5133997139
ایمیل: info at arman.co.ir
تلفن:
فکس: 02189783622
شماره موبایل: 09220830950
09143184300
09123127516