خانه اخبار

اخبار

گزارش تراز کارت و کارکرد قرارداد به نرم افزار استخر اضافه شد

 

گزارش تراز کارت استخر و کارکرد قرارداد به نرم افزار استخر اضافه شد. این گزارشات به سفارش هتل پارس تبریز طراحی و برروی سیستم راه اندازی شدند.

لازم به ذکر است هتل پارس تبریز برای پنجمین سال متوالی است که از نرم افزارهای باشگاهی آرمان بهره می برد و هم اکنون تنها در نرم افزار استخر دارای بیش از 7000 کاربر دائمی می باشد


 

نرم افزار های مرتبط:

نرم افزار مدیریت استخر و باشگاه | نرم افزار ارسال و دریافت پیامک | اتوماسیون تغذیه

 

حضور شرکت آرمان در پنجمین نمایشگاه ربع رشیدی

شرکت آرمان با هدف رونمایی از سامانه نشر امن در پنجمین نمایشگاه ربع رشیدی(رینوتکس 2017) حضور پیدا کرد.

سامانه نشر امن در واقع راهکاری مطمئن جهت جلوگیری از کپی غیر مجاز از کتابها  و مقالات می باشد. این سامانه باصدور کد یکتا برای هر نسخه از کتاب ، نشریه ،مجله و ... و ایجاد بستر ثبت، رصد و کنترل کدهای فروش رفته این امکان را برای ناشرین و مولفین ایجاد می نماید تا محصول خود را تا درب خانه مشتری رصد نمایند.

رینوتکس در محل نمایشگاه بین المللی تبریز از تاریخ بیستم تا بیست وچهارم آبان ماه در حال برگزاری است

 

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 22 آبان 1396 ساعت 07:29)

 

انتخابات گروه تخصصی معماری

انتخابات گروه تخصصی معماری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی توسط سامانه برگزاری انتخابات آرمان برگزار گردید. این سامانه که مبتنی بر اثر انگشت و کارت هوشمند عمل می کند توانایی این رادارد تا از شرکت مجدد افراد در انتخابات جلوگیری بعمل آورد. همچنین مهندسینی که دارای بیش از یک نوع پروانه اشتغال دارند، طبق بخشنامه تنها مجاز به شرکت در یکی از انتخابات گروه های تخصصی خواهند بود. نرم افزار با استناد به انتخابات دوره های قبل از حضور مجدد چنین افرادی در انتخابات جلوگیری نمود. این انتخابات در تاریخ بیستم شهریور ما سال 1396  ساعت چهار بعد از ظهر شروع و ساعت 7 بعد از ظهر خاتمه یافت. در زیر تصویری از برخی تجهیزات مورد استفاده در پروسه برگزاری انتخابات شامل دستگاه اخذ اثر انگشت حساس به بافت زنده(قابلیت تشخیص بافت زنده)، دوربین های مدار بسته و کامپیوتر های همراه را مشاهده می نمایید.

سامانه برگزاری انتخابات آرمان

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه, 29 شهریور 1396 ساعت 14:01)

 

نمایندگان ایرانی ریسلو دستخوش تحریم شدند

ریسلو نمایندگان ایرانی را تحریم کرد


ریسلو که یکی از شرکت های مهم و شاهراه اصلی نگه داری حدود ۸۰ درصد دامین های ایرانی است ، بدون دلیل و اعلام قبلی تمام دامنه های ایرانی را تحریم کرد ! 

ایرانی‌ها از این پس امکان خرید و انتقال دامنه‌های خود در ریسلو را ندارند. رسلو در آخرین ایمیل خود به کاربران ایرانی اعلام کرد از تاریخ ۲۷ تیرماه سال جاری امکان ثبت دامنه برای مشتریان جدید از بین می‌رود، از تاریخ ۲۷ مرداد هزینه سرویس‌های مشتریان پیشین افزایش پیدا می‌کند و از تاریخ ۲۷ شهریور امکان تمدید سرویس‌های جدید برای ایرانی‌ها غیرفعال می شود.

domain-name

 

در گذشته، Resellerclub شرکتی دو ملیتی آمریکایی – هندی بود که از دامنه‌های ایرانی‌ها نگهداری می‌کرد اما بعد از مدتی تابعیت این شرکت کاملاً آمریکایی شد که به دلیل تحریم‌هایی که علیه ایران اعمال شده بود این شرکت امکان همکاری با ایران را نداشت و به اجبار دامنه‌های ایرانی به رسلو واگذار شد. در تمام این مدت پشتیبانی ضعیف از دامنه‌های ایرانی، کاربران را با مشکلاتی مواجه کرد که اخیراً هم طی ایمیلی اعلام کرد همکاری خود با ایرانی‌ها را قطع می‌کند.

شرکت ریسلو در ایمیل‌های یادشده به تمام کاربران ایرانی خود هشدار داده است که از تاریخ ۱۸ جولای ۲۰۱۷ (۲۷ تیر۱۳۹۶) در سیاست‌های جدید خود تغییراتی ایجاد کرده و محدودیت‌هایی برای کاربران ایرانی خود در نظر خواهد گرفت که عملا به منزله پایان فعالیت این شرکت پس از ۴ سال در بازار ایران خواهد بود.

در این ایمیل ریسلو هشدار داده است که از تاریخ مذکور کاربران ایرانی دیگر قادر به ایجاد حساب کاربری جدید، ثبت دامنه جدید و انتقال دامنه به پلتفرم ریسلو نخواهند بود و از تاریخ ۱۸ آگوست (۲۷ شهریور) امکان تمدید دامنه و این شرکت سرویس‌های موجود را از کابران ایرانی سلب خواهند کرد.

ریسلو در پایان ایمیل خود عنوان کرده که از اثرات منفی این تغییرات برای کابران ایرانی متاسف است.

پشت پرده این تحریم ها احتمال میرود ، عوامل سیاسی امنیتی دخیل هستند که به گونه ای باعث دخالت در سرویس دهی شده اند .

چه باید کرد ؟

در حالی که اکثر شرکت‌های بزرگ میزبانی وب در حرکتی غیر مسئولانه از اطلاع‌رسانی صحیح و کامل این تحریم‌ها به مشتریان خود امتناع کرده‌اند، گزارش‌ها حاکی از صحت این تحریم‌ها خبر می‌دهند و در آشفته بازار این صنعت که هیچ متولی قانونی نیز به خود نمی‌بیند، تنها این مشتریان نهایی هستند که از این تحریم‌ها آسیب‌های جبران‌ناپذیری خواهند دید.

اگر شما نیز مالک دامنه‌ای هستید که مطمئن نیستید شامل این تحریم‌ها خواهید بود یا خیر می‌توانید از سایت‌های بررسی‌کننده مانند who.is یا whois.sc استفاده کنید و در صورت مشاهده نام شرکت Realtime Register B.V در جلوی نام ثبت کننده (Registrar name) سریعا نسبت به انتقال دامنه خود به یک شرکت دیگر اقدام کنید.

 

آخرین بروزرسانی (سه شنبه, 07 شهریور 1396 ساعت 11:55)

 

team viewer ایران را تحریم کرد

یکی از محبوب ترین نرم افزارهای Remote Desktop در سطح دنیا و ایران برنامه Team Viewer میباشد. نرم افزار تیم ویور به شما این اجازه را میدهد که بدون داشتن IP Public بتوانید به سیستم های مورد نظر خود از هر جای دنیا که نیاز داشتید متصل شده و آنها را کنترل کنید. جدا از ویژگی Remote Desktop در نرم افزار Team Viewer شما میتوانید با این برنامه بین چند کامپیوتر یک کنفرانس صوتی و تصویری ایجاد کنید. اما متاسفانه در چند ساعت اخیر شرکت تیم ویور نیز (TeamViewer) ایران را تحریم کرد.

نرم افزار Team Viewer ایران را تحریم کرد
بله درست متوجه شدید اگر وضعیت نرم افزار Team Viewer شما هم در حالت قرمز قرار دارد و یا با خطای Please Check Your Internet Connection. مواجه شده اید باید بدانید مشکلی از سوی کامپیوتر و اینترنت شما وجود ندارد بلکه شرکت نرم افزار Team Viewer ایران را تحریم نموده است.

چگونه تحریم های نرم افزار Team Viewer را دور بزنیم؟
در واقع شرکت نرم افزاری تیم ویور IP های ایران را تحریم کرده است و اگر شما با IP کشور های دیگر به نرم افزار Team Viewer متصل شوید میتوانید از این برنامه استفاده کنید. مثلا اگر از یک سرویس VPN استفاده کنید میتوانید به سادگی از ویژگیهای نرم افزار Team Viewer استفاده کنید به شرط اینکه جدا از کامپیوتر شما کامپیوتر مقصد تان نیز از سرویس VPN استفاده کند.

متاسفانه مشکلی که در این روش وجود دارد این است که اولا استفاده از VPN در ایران جرم محسوب میشود. ثانیا همه کاربران دسترسی به VPN ندارند. و اگر هم فرض کنیم همه کاربران بتوانند از VPN استفاده کنند معمولا سرویس های VPN از سرعت مناسبی برخوردار نیستند و جدا از این مسئله سرور های Team Viewer هم سرعت خیلی خوبی ندارند.

در نتیجه اگر Team Viewer را با یک سرویس VPN استفاده کنید احتمالا قبل از اینکه کار خود را روی سیستم مقصد به پایان برسانید حداقل 5 بار Connection شما و سیستم مقصد قطع شده است. مگر اینکه از اینترنت های پر سرعت 4G و 4.5G استفاده کنید.

استفاده از نرم افزار های مشابه با Team Viewer
اگر تا به امروز از نرم افزار Team Viewer برای پشتیبانی از مشتریان خود استفاده میکردید نگران نباشید که چرا شرکت Team Viewer ایران را تحریم نموده است؟ چراکه جدا از برنامه تیم ویور 10 ها برنامه دیگر نیز در زمینه Remote Desktop وجود دارد که از حال به بعد شما میتوانید از آنها بجای نرم افزار TeamViewer برای پشتیبانی مشتریان خود استفاده کنید.

جدا از نرم افزار Team Viewer شما میتوانید از نرم افزار Remote Utilities یا Ultra VNC استفاده کنید و همانند قبل به مشتریان خود برسید اما تنها کاری که باید بکنید این است که به آنها بگویید نرم افزار مربوطه را در سیستم خود نصب کنند

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, 09 مرداد 1396 ساعت 15:31)

 
مطالب بیشتر...
تماس با ما
آدرس:
دفتر مرکزی: آذربایجان شرقی- تبریز-بلوار توانیر-بعد از پل توانیر - روبروی پارک نظامی- مرکز رشد علوم پزشکی تبریز
دفتر تهران: شهرک غرب ، نیایش ، فرحزادی شمال ، گلستان دوم پلاک 87 واحد6  طبقه 4
کد پستی: 5133997139
ایمیل: info at arman.co.ir
تلفن:
فکس: 02189783622
شماره موبایل: 09220830950
09143184300
09123127516